- Teenus

“HSS” paigutused pinna ettevalmistamiseks ja katmiseks. Mõeldud metallide ja muude pindade kiirele ja kõrgekvaliteedilisele termilisele abrasiivsele puhastamisele korrosiooni, skaala, süsiniku sadestuste, karastatud ja mitte karastatud naftatoodete, vanade mitmekihiliste värvkattematerjalide ja muude saasteainete eest ning järgmiseks metall- või komposiitkaitsekatete pindade lisamiseks. Paigaldise üheks eripäraks on, et pindade ettevalmistamine ja katmine toimub ühe seadmega. See võimaldab valmispindadele katma ilma tõrgeteta, mille jooksul toimub nende saastamine ja oksüdeerimine ning saavutada kantud kattele kõrgeid kvaliteedi ja kvantitatiivsete näitajaid.

man

- Pinna metalliseerimine

Pakume metalliseerimise teenuseid mis tahes tüüpi pindadele järgmiste metallidega: tsink, vask, tina. Korrosioonikaitse: Pakume korrosioonivastaseid teenuseid kõikide pindade kaitsmiseks. Sobib kõigile värviliste materjalide tootjatele.

- Pindade sügavpuhastus

Pakume puhastusteenuseid peaaegu igale pinnale, sealhulgas klaasile. Töötame püsivalt selliste pindadega nagu metall, puit ja betoon.